Pihtla RT veebipood

Pihtla RT veebipood on eelkõige loodud selleks, et tuua igapäevaseks liikumiseks vajalikud tarbed inimestele lähemale.

E-pood loob võimaluse inimesel enda silmaga hinnata ja võrrelda meie poolt pakutavat tootevalikut. Eesotsas oleme pühendunud nendele inimestele, kelle alaline elukoht on Saaremaal, muidugi tarnime ka üle Eesti!

Meie e-poes pakutavate toodete valiku ja kvaliteedi tase toetub suuresti 2015.aastal Saaremaale loodud Pihtla RT autoteeninduse soovitustele. Omame aastatepikkust kogemust ka võidusõidu maailmas.

Meie veebipoest leiad kolme erineva brändi rehve: Hankook, Laufenn ja Nankang. Brändide valiku oleme koostanud vastavalt oma müügi- ja paigaldamiskogemustele, sh. nende hinna- ja kvaliteedisuhtele. Rehvivalikut tehes on võimalus toetuda spetsialistide arvamusele ja kindlustundele toote kvaliteedis, sest oleme just nendele kriteeriumitele tuginedes välja valinud 3 brändi. Pakutavate brändide tootevalik on piisavalt lai, et leida rehvid meie enamlevinud sõidukitele, sh. eriotstarbelised sõidukid. Ülevaate meie poolt pakutavate brändide kohta leiate meie lehe rubriigist: Kasulik info!

Kuna meie pakutav ei pruugi olla alati see, mida Teie kui klient soovite, siis selleks on meil võimalus tarnida ka teisi tootjaid ja brände- Kirjuta meile rubriiki: Vajad abi! Pöördumiseks meie autoteeninduse poole, leiate info meie kodulehelt.